Відносини міцніші за метал!
Контакти:
044 501 77 27

093 170 18 46
Режим роботи:
Пн - Пт: 8:30 - 17:30
Сб: 9:00 - 14:00
066 515 00 73
068 738 24 04
Click to order

Про компанію ДІМАКС

Компанія «ДІМАКС» – один із найбільших постачальників металопрокату у Києві та Київській області. Ми займаємося реалізацією високоякісної продукції та надаємо широкий спектр послуг з переробки металовиробів. Наші металобази в Києві та Вишневому невпинно нарощують товарообіг і укладають прямі дилерські контракти з провідними виробниками металопродукції, що дозволяє нам забезпечувати безперебійні поставки товару в короткі терміни і за вигідними цінами.
Асортимент та послуги
Наша компанія здійснює як оптовий, так і роздрібний продаж металопрокату. Завдяки прямій співпраці з великими металургійними заводами України ми готові надати клієнтам широкий спектр продуктів із чорного металу, призначених для використання у будівництві, транспорті, машинобудуванні, легкій промисловості.

Ось основний перелік наших послуг та товарів:

Продаємо чорний металопрокат з його порізкою за потрібними розмірами, згинанням, рубкою та вальцюванням труб та листів. Ми виконуємо торцювання виробів, нарізаємо різьблення, здійснюємо будь-які токарні роботи.
у тому числі арматура міра діаметром 8–32 мм та арматура НДВ з перетином 8–12 мм
діаметром від 15 до 40 мм, профільні труби, сталеві круги А240 діаметром 6,5–24 мм
від 25х4 до 80х8 мм
от 8х8 до 18х18 мм
товщиною 0,5–1 мм, гарячекатаний
от 5,5 до 12,5 мм
діаметром 1,2–5 мм
– сходів, воріт, парканів, буронабивних пальових каркасів та інших споруд, що зводяться з металопрокату за кресленнями клієнта
Створюємо креслення КМД
За бажанням замовника наші фахівці самостійно підготують креслення КМД для виготовлення металевих конструкцій, враховуючи всі ваші потреби та запити
Для більш якісного перевезення здійснюємо комплектацію та пакування металу
Близькість складських приміщень, де реалізують металопродукцію, створює оптимальні умови для своєчасного постачання товарів під будь-які потреби покупців.

Наша металобаза в Києві має зручне розташування поряд з Великою Окружною дорогою, завдяки чому клієнт може розраховувати на оперативне підвезення металу незалежно від замовленого обсягу.

Налагоджена логістика, що забезпечує своєчасну доставку по Києву, Київській області та всій території України, є однією з головних переваг ТОВ «ДІМАКС».

Постачання товарів здійснюються транспортом вантажопідйомністю 0,5–24 тонни та підкріплюються повним пакетом відповідних документів. При необхідності ви можете замовити перевезення «збірного вантажу», а також отримати транспортні послуги з доставки довгомірного металопрокату.

Вигідні умови співпраці з нами

Наша компанія стане надійним партнером та забезпечить вигідні умови співпраці для будь-якого клієнта. Ми цінуємо свою репутацію, тому точно дотримуємося договірних зобов'язань і кваліфіковано вирішуємо поставлені завдання. До основних переваг партнерства з «ДІМАКС» належать:
 • Якість
  Висока якість реалізованої продукції з її повною відповідністю ТУ та ДСТУ
 • Ціни
  Конкурентоспроможні ціни, що повністю задовольняють запланований бюджет замовника
 • Будь-який обсяг
  Необмежені обсяги продажу – ми доставляємо клієнтам будь-які партії металопрокату
 • Знижки та подарунки
  Спеціальні пропозиції для оптових покупців
 • Підтримка
  Наявність кваліфікованого та чуйного персоналу, який готовий відповісти на всі питання та надати професійні консультації щодо вибору металопродукції
 • Оплата
  Зручні варіанти оплати (як готівковим, так і безготівковим розрахунком)
Металобаза ДІМАКС співпрацює з юридичними та фізичними особами. Купити металопрокат у нашій компанії – отримати ідеальне співвідношення якості та ціни з упевненістю у безперебійному постачанні товару в мінімальні терміни. Нам можна довіряти! Ми забезпечимо найкращі можливості для покупки металовиробів та завжди будемо раді бачити вас серед наших клієнтів!