Відносини міцніші за метал!
Контакти:
044 501 77 27

093 170 18 46
Режим роботи:
Пн - Пт: 8:30 - 17:30
Сб: 9:00 - 14:00
066 515 00 73
068 738 24 04
Click to order

Порізка металу

Компанія "ДІМАКС" виконує якісне різання металопрокату згідно з заданими параметрами та кресленнями замовника. Завдяки власним виробничим потужностям, оснащеним високотехнологічним обладнанням, ми гарантуємо бездоганну точність різання та можемо здійснювати такі типи робіт:
Резка болгаркой

Порізка болгаркою

– відносно простий спосіб, що підходить для будь-яких різновидів металопрокату. Даний метод крою вимагає від майстрів високої точності розрізання і займає багато часу при виконанні в промислових масштабах.

Гільйотинне різання

– проводиться із застосуванням спеціального масивного ножа для прямолінійного розкрою металевих листів. Гільйотина ріже метал за допомогою потужного удару, що дозволяє швидко отримати точний розкрій.
Газовая резка

Газова порізка

– локальний метод порізки, при якому зона розкрою розігрівається до високої температури, а потім обробляється кисневим струменем, що горить. При такому вигляді робіт вдається одержати акуратний і рівний шов, проте його використання не є актуальним для металопрокату з температурою плавлення нижче 600 °C.
Плазменная резка

Плазмове різання

– проводиться із застосуванням стиснутої електромагнітної дуги, що утворюється на різці апарату та трансформує газ у розпечену плазму. Температура газового потоку становить до 30 000 °C, завдяки чому метал легко розрізається на частини. За допомогою цього методу можна виконувати складне фігурне розрізання і працювати з матеріалом, що має високу температуру плавлення.
Виробництво якісних металоконструкцій
Професійне гнуття деталей
Правильна упаковка металопрокату
Доставка металопрокату по Києву та області