Відносини міцніші за метал!
Контакти:
044 501 77 27

093 170 18 46
Режим роботи:
Пн - Пт: 8:30 - 17:30
Сб: 9:00 - 14:00
066 515 00 73
068 738 24 04
Click to order

Профільна труба

На відміну від стандартних круглих металевих труб, що часто використовуються при прокладанні водопроводу та газових магістралей, профільна труба являє собою виріб з порожнім перетином квадратної, або прямокутної форми різної довжини (до 18 м), товщини стінок (до 22 мм) - товстостінні та тонкостінні, з перетином (від 10х10 мм до 500х400 мм) та типу металу з якого виріб виготовлено (низколегована або нержавіюча сталь). Так само до категорії цих труб (далі професійні труби) відносяться плоскоовальні труби (з більшою площиною зовні і, відповідно, меншим об'ємом у порожній частині), які незначно відрізняються за своїми властивостями від круглих.

Ціни на профільну трубу у Києві:

Увага! Ціни на профільну трубу за тонну або метр вказані мінімальні. Актуальна вартість замовлення залежить від багатьох параметрів і буде розрахована менеджером під час оформлення замовлення.
Корисна інформація

Області та способи застосування профільної труби

Прямокутні та квадратні труби при своїй порівняно невеликій питомій вазі чудово витримують великі навантаження та успішно використовуються в багатьох галузях будівництва, машинобудуванні, судно- та авіабудуванні, меблевому виробництві. Каркаси, несучі системи, колони, балки для перекриттів, ферми, а також у багатьох інших різних елементах будівництва використовується даний вид металопрокату. Виробництво меблів, металевих дверей і навіть вікон ПВХ не обходяться без цього виробу. Від стійок паркану, полиць у вашому гаражі (в елементах якого, напевно використовувалася проф. труба), альтанок, торгових павільйонів до хмарочосів - сфери застосування цього нехитрого, але необхідного виду будівельного матеріалу.
Профильная труба

Способи монтажу профільної труби

Конструкції з невеликою вагою та навантаженням можна монтувати фітинговим, болтовим з'єднанням або хомутами. Монтаж конструкцій, які передбачають великі навантаження, і складний тип збирання відбувається виключно електродуговим або газовим зварюванням і безпосередньо на місці збирання. Для такого типу підходять профільні електрозварні труби.

Виготовлення профільної труби

Виготовляють профільні труби строго за ДСТУ. Як сировину використовують штрипс-листи металу. З них роблять смуги потрібної довжини і ширини, які згодом зварюють у стрічку і намотують на барабан, після чого вона подається на вальці що роблять з неї заготовку круглої форми з відкритим швом. Далі шов проварюють вольфрамовим електродом чи плазмою. Необхідну форму виробу надають за допомогою холодного або гарячого деформування.
Також є холоднокатані профільні труби, електрозварювальні.
Порівняно з іншими виробами металопрокату, профільна труба має безліч переваг таких як:
  • Зручний монтаж конструкцій.
  • Простота та надійність з'єднань.
  • Підвищена стійкість до корозії.
  • Можливість зведення до мінімуму зварювальних робіт.
  • Зручне транспортування.
Вага на 20-25% менша в порівнянні з іншими матеріалами аналогічних характеристик. З перерахованого вище можна без тіні сумніву зробити висновок, що металева профільна труба є незамінним у своєму роді, зручним і практичним будматеріалом. Ціни на металопрокат завжди актуальні на нашому сайті, для зручності завжди можна завантажити свіжий прайс на металопрокат.
Також Вас можуть зацікавити
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Зв'яжіться з нами!
Для детальної консультації зателефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв'язку!