Відносини міцніші за метал!
Контакти:
044 501 77 27

093 170 18 46
Режим роботи:
Пн - Пт: 8:30 - 17:30
Сб: 9:00 - 14:00
066 515 00 73
068 738 24 04
Click to order

Куточок металевий

Металевий куточок – це виріб із металу, який виглядає у формі літери «Г». При виробництві даного елемента використовують сталь конструкційну, низьколегований метал або сталь середньої якості. Весь виробничий процес дотримання габаритів до використання сировини контролюється державними стандартами.

Ціни на металевий сталевий куточок

Увага! Ціни на сталевий куточок вказані мінімальні. Актуальна вартість замовлення залежить від багатьох параметрів і буде розрахована менеджером під час оформлення замовлення.
Корисна інформація

Виробництво металевого куточка

На сьогоднішній день металевий куточок є затребуваним продуктом з металопрокату. Сталевий куточок виготовляється двома основними способами: гарячекатаний прокат і метод вигину сталевого листа (гарячокатаного або холоднокатаного). Перший спосіб має на увазі пропускання заготовки через вали, а після даних маніпуляцій обробляють за допомогою прокатного верстата. Через такий метод обробки металевий куточок отримує величезний ресурс міцності, і в майбутньому він рекомендований для виготовлення несучих конструкцій. Що стосується другого способу виробництва металевого куточка (вигин сталевого листа), то він застосовується тільки в тих випадках, коли необхідно створити матеріал, який здатний витримувати невеликі навантаження на металоконструкцію. Даний метод виробництва більш доступний, тому продукція на виході має нижчий ціновий діапазон.
Уголок металлический

Де застосовується металевий сталевий куточок

Незважаючи на всю відносну простоту, цей металевий елемент отримав величезний спектр застосувань у різних сферах виробництва. Металеві куточки знайшли своє застосування як самостійного елемента в багатьох будівельних областях, також він є і допоміжним матеріалом. З його допомогою можна надати силову напругу каркасу будівлі, а також зміцнити перекриття його прольоту.

Металевий куточок здатний надати жорсткості бетону, допоможе закріпити кабель та провести електронну апаратуру. Застосування металевого куточка у сфері будівництва далеко не всі його основні можливості. Виробництво меблів, машинобудування, виробництво верстатів, вагонобудування – всім цим сферам життєво необхідний такий незамінний елемент як металевий куточок.

Сфера використання металевого куточка обумовлюється якістю матеріалу, який використовувався під час його виготовлення. Загальновідомим фактом є те, що чим вища якість сировини, тим метал надійніший. Тобто металевий куточок можна використовувати і для паркану, і для проектування металоконструкцій, які відповідають всім параметрам надійності.
Також Вас можуть зацікавити
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Зв'яжіться з нами!
Для детальної консультації зателефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв'язку!