Відносини міцніші за метал!
Контакти:
044 501 77 27

093 170 18 46
Режим роботи:
Пн - Пт: 8:30 - 17:30
Сб: 9:00 - 14:00
066 515 00 73
068 738 24 04
Click to order

Труба металева

Прокат металовиробів у вигляді круглих металевих труб найпоширеніший і затребуваний у таких сферах: зведення трубних магістралей, прокладання теплотраси, нафтопроводу, у сферах машинобудування та масштабному будівництві. Труба сталева застосовується у будь-яких прокладках труб, оскільки має дуже велику механічну міцність та стійкість до різних пошкоджень.

Ціни на металеву сталеву трубу:

Увага! Ціни на трубу сталеву мінімальні. Актуальна вартість замовлення залежить від багатьох параметрів і буде розрахована менеджером під час оформлення замовлення.
Корисна інформація

Чим відрізняються металеві труби?

Металеві труби відрізняються за способом виробництва. На виробі може бути як шов (передбачає зварювання) так і виготовлення безшовних труб (виготовляються без шва). При виробництві металевих труб застосовується сталь середньої вуглецевості 20А, 20С або 09Г2С (нержавіюча сталь). Залежно від сфери використання та призначення труби вибирається спосіб виробництва, а також розмір внутрішнього та зовнішнього діаметрів, форма перерізу, матеріал, товщина стінок.

Металеві труби виготовляються різного сорту. Вироби для водо- та газопроводів можуть мати оцинковане покриття. Продукти виготовляються різної товщини, від цього залежить які вони можуть бути: звичайні, легкі, посилені. Міцність сталевої труби залежить від марки сталі, яка використовується у виробництві.
Стальная труба

Як виготовляють сталеві круглі труби?

Електрозварні сталеві труби виробляють із сталі низького сорту або металу з високим вмістом вуглецю. Конструкції відрізняються формами, особливостями, якістю. Ці чинники залежать від типу обробки. Металеві труби можуть мати різний переріз у формі кола, овалу або навіть багатокутника. Сталеві труби можуть бути виготовлені способом термічної металообробки, а також і без неї. Такий трубний прокат деформується у холодних або гарячих обробках. Перетин виробу відповідно впливає на класифікування наведеного типу труб. До суттєвих параметрів металопрокату труб належать: міцність та розмір. До розмірних параметрів відносяться діаметри проходу: умовний, номінальний, зовнішній і, у свою чергу, товщина стінки. До факторів міцності – тиск, який може бути номінальним, робочим, умовним, на який розрахована труба сталева.

Для різних установок часто можна переплутати типи і розміри труб металопродукції, які необхідні в конкретних ситуаціях. Для доцільного вибору рекомендується скористатися послугами та консультаціями кваліфікованих фахівців, які нададуть допомогу у підборі типу та розміру потрібного виробу.
Також Вас можуть зацікавити
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Зв'яжіться з нами!
Для детальної консультації зателефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв'язку!