Відносини міцніші за метал!
Контакти:
044 501 77 27

093 170 18 46
Режим роботи:
Пн - Пт: 8:30 - 17:30
Сб: 9:00 - 14:00
066 515 00 73
068 738 24 04

Дріт в'язальний

Загалом дріт можна розділити на кілька категорій:
  • відпалений дріт без покриття;
  • оцинкований;
  • із полімерним покриттям.

Ціни на в'язальний дріт у Києві:

Увага! Ціни на дріт вказані мінімальні. Актуальна вартість замовлення залежить від багатьох параметрів і буде розрахована менеджером під час оформлення замовлення.
Корисна інформація

Як виготовляється дріт в'язальний?

Що стосується відпалу, він також ділитися на підвиди – темний та світлий. Перший здійснюють з наявністю кисню, таким чином, у в'язального дроту утворюються окалини, за рахунок яких вона темніє.
Світлий відпал виконується в ковпакових печах. Поверхня дроту, виробленого цим методом, залишається чистою, проте загальна вартість матеріалу зростає.

Дріт, що пройшов термообробку, позначають буквою «О», у разі світлого відпалу – «С», а темний – «Ч». Що стосується матеріалу, що має безпосередньо цинкове покриття, на ньому вказується клас – "1Ц" або "2Ц". Клас «2Ц» щільніший, ніж перший аналог.
Проволока вязальная

Який буває діаметр в'язального дроту?

Діаметр цієї продукції завжди ідентичний діаметру арматури. Для малоповерхового будівництва використовують арматуру з діаметром в інтервалі від 8 до 12 мм. Найчастіше застосовують дріт, що має переріз близько 12-14 мм. Також важливо врахувати, що із дротом великого діаметру досить проблематично працювати. Його складно зігнути, але легко зламати.

Скільки потрібно витратного матеріалу для армування?

Щоб точно визначити кількість в'язального дроту арматури, слід скористатися схемою армування. Тим, хто не має досвіду в даній сфері, рекомендується звернутися за допомогою до спеціаліста або придбати готовий товар за дуже доступну ціну. Загалом, у тих місцях, де з'єднуються два арматурні дроти діаметром близько 10 мм, необхідно задіяти відрізки дроту завдовжки не менше 25 см, а вузли з трьох прутків вимагатимуть у два рази більше. Як можна помітити, що більше діаметр арматури, то сильніше збільшується довжина відрізка. Один із найпростіших способів підрахувати необхідну кількість витратного матеріалу – помножити кількість усіх стикувальних вузлів на 0,5, таким чином можна швидко розрахувати необхідний метраж.

Купуючи дріт, рекомендується подвоїти його розраховану кількість. Подібний запас стане своєрідною страховкою на випадок, якщо матеріал порветься, заплутається чи загубиться, проте купувати так багато необов'язково.
Також Вас можуть зацікавити
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Зв'яжіться з нами!
Для детальної консультації зателефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв'язку!