Відносини міцніші за метал!
Контакти:
044 501 77 27

093 170 18 46
Режим роботи:
Пн - Пт: 8:30 - 17:30
Сб: 9:00 - 14:00
066 515 00 73
068 738 24 04

Арматура

Практично будь-яке будівництво передбачає використання арматури. Більшою мірою вона необхідна для виготовлення металевих конструкцій, каркасу при заливці фундаменту, моноліту тощо. Для виготовлення таких конструкцій необхідно використовувати якісну арматуру.

Ціни на арматуру у Києві:

Увага! Ціни на арматуру вказані мінімальні. Актуальна вартість замовлення залежить від багатьох параметрів і буде розрахована менеджером під час оформлення замовлення.
Корисна інформація

Типи сталевої арматури

Якісна сталева арматура – запорука надійного фундаменту, а відтак сучасного будівництва, яке відповідає нормам і гарантує високий рівень безпеки навіть в умовах війни.
Металопрокат охоплює багато сфер застосування у будівельній галузі, відтак має різні конфігурації. Тому перш, ніж купити арматуру, слід мати чіткий, погоджений проєкт будівництва.
Гладка і рифлена арматура
  • Гладка сталева арматура зазвичай має вищу гнучкість і практично не зчеплюється з бетоном. За державним стандартом, її виготовляють у діаметрі 5,5-40 мм.
  • Рифлена арматура забезпечує надійне зчеплення з бетоном. Відповідно до стандарту, вона доступна в діаметрі 6,0-40 мм.
Діаметр арматури
Найбільш розповсюджена арматура 10 мм, 12 мм і 16 мм, насамперед через універсальність застосування.
Діаметр металопрокату безпосередньо впливає на стійкість споруди, здатність витримувати різні типи навантажень і, звісно, на ціну арматури, яка від початку повномасштабної війни істотно зросла.
Технічні характеристики сталевої арматури
Арматура Dimax виготовлена з високоякісної легованої сталі, яка має чудові показники гнучкості, зварюваності та стійкості до розриву. Арматура з найбільш широким діаметром, представлена в нашому асортименті, вироблена з низьколегованої сталі та є достатньо пластичною й стійкою до деформації.
Металопрокат і арматура “Дімакс” має високу стійкість до корозії й інтенсивної експлуатації.
Міцність
Міцність арматури є одним з ключових параметрів, що визначають її використання в будівництві та здатність витримувати навантаження. На це вказує її клас, що визначає механічні характеристики матеріалу, включаючи межу міцності та пластичності. Класи арматури в Україні позначаються від А1 до А6:
  • А1 – арматура низької міцності, зазвичай гладка, застосовується в конструкціях, що не несуть значних навантажень. Використовується для з'єднання між основними несучими елементами.
  • А2 – арматура з більш високою міцністю, ніж А1. Вона має періодичний профіль, що забезпечує краще зчеплення з бетоном. Використовується для армування конструкцій із середніми навантаженнями.
  • А3 – арматура середньої міцності, яка часто використовується в основних будівельних конструкціях. Вона має високий рівень пластичності та витримує значні навантаження. Підходить для перекриттів, колон та інших відповідальних елементів.
  • А4 – арматура високої міцності, що витримує інтенсивні навантаження. Використовується для армування масивних будівельних конструкцій, що потребують підвищеної міцності.
  • А5 – арматура з надзвичайно високими показниками міцності, зазвичай використовується для будівель із складними умовами експлуатації або великими навантаженнями, наприклад, в мостових конструкціях чи промислових спорудах.
  • А6 – арматура найвищої міцності, що забезпечує максимальну стійкість до навантажень. Використовується в унікальних будівельних проектах, де необхідна максимальна стійкість до механічного навантаження та агресивного середовища.
Таким чином, вибір класу арматури (від А1 до А6) залежить від вимог до міцності конструкції, умов її експлуатації та характеру навантажень.

Застосування арматури в будівництві
Характеристики будівельної арматури мають відповідати насамперед меті зведення споруди. Будівельні норми передбачають чіткі вимоги до типів металевої арматури, яка повинна відповідати ДСТУ 3760.
За призначенням арматура може бути:
  • робоча (напружена або ненапружена) – саме на неї “спирається” конструкція;
  • конструктивна – для розподілу динамічного навантаження;
  • розподільна – зв’язує арматуру каркасу;
  • монтажна – забезпечує жорсткість каркасу;
  • анкерна – для подальшого з’єднання різних частин арматури шляхом зварювання.
Фундаментні роботи
Сталева арматура – найважливіший елемент залізобетонної конструкції фундаменту, а відтак арматура з найбільшим діаметром (28 мм, 32 мм, 40 мм) призначена для зведення опорних конструкцій багатоповерхових споруд. Вартість арматури такого типу доволі висока. Для опорних конструкцій одноповерхових будівель цілком достатньо арматури 12 мм або 14 мм.
Аби правильно розрахувати параметри арматури для фундаменту, крім проєкту, слід враховувати особливості рельєфу, фізичні й механічні властивості ґрунту, глибину залягання ґрунтових вод і розташування відносно водойм.

Армування стін, стелі й інших елементів конструкції
На несучі стіни і стелю (а відтак і підлогу) в процесі експлуатації йде найбільше навантаження, тож вони потребують найміцнішої арматури.
Несучі стіни повинні мати підвищену стійкість до впливу різних погодних умов, вологи, вібрацій (навіть вибухових хвиль), а також до загроз з повітря в умовах війни.

Чому варто купити арматуру в Dimax?
Переваги:
повна відповідність ДСТУ 3760;
економічна ефективність, – адже якісний металопрокат забезпечує розумний підхід до будівельного процесу;
довговічність (за умови компетентного підходу до проєктування будівлі);
стійкість до навантаження, вібрацій, різних погодних умов і навіть впливу екстремальних ситуацій, зокрема бойових дій).

Чому слід замовити арматуру в Dimax?
Ідеальна ціна на арматуру за метр.
Доставка власним транспортом з вантажністю від 0,5 до 24 тонн.
І Dimax – це завжди гнучка цінова політика й індивідуальний підхід до кожного замовника.
Металопрокат від Dimax – це завжди гарантована якість і зручні та вигідні умови співпраці.
Також Вас можуть зацікавити
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Зв'яжіться з нами!
Для детальної консультації зателефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв'язку!