Відносини міцніші за метал!
Контакти:
044 501 77 27

093 170 18 46
Режим роботи:
Пн - Пт: 8:30 - 17:30
Сб: 9:00 - 14:00
066 515 00 73
068 738 24 04
Click to order

Арматура

Практично будь-яке будівництво передбачає використання арматури. Більшою мірою вона необхідна для виготовлення металевих конструкцій, каркасу при заливанні фундаменту, моноліту тощо. Для виготовлення таких конструкцій необхідно використовувати якісну арматуру.

Ціни на арматуру у Києві:

Увага! Ціни на арматуру вказані мінімальні. Актуальна вартість замовлення залежить від багатьох параметрів і буде розрахована менеджером під час оформлення замовлення.
Корисна інформація

Будівельна арматура: види та застосування

Арматура має широке поширення не лише у будівництві, а й у багатьох інших сферах, навіть для звичайних побутових потреб. Як і інші металеві вироби, арматура має кілька різновидів, кожен з яких відрізняється своїми характеристиками та має своє призначення.

В зв'язку з цим необхідно вміти вибирати арматуру. Її характеристики повинні відповідати меті. Наприклад, для будівництва каркаса монолітного багатоповерхового будинку буде потрібно один вид, з достатньою довжиною, товщиною та міцністю. Тонкіша арматура в даному випадку не підходить, оскільки будинок на такому каркасі просто розвалиться. Вартість такої арматури досить висока.
Для дрібного будівництва, наприклад, виготовлення каркаса дачної теплиці, підходить більш тонка арматура. Переплачувати за більш дорожчий і міцний матеріал немає сенсу, оскільки будівництво такого типу досить легке.

Існує кілька основних ознак, якими класифікується арматура. Першою ознакою є призначення. Вона може бути робочою (напружена або ненапружена), конструктивною, розподільчою, монтажною, анкерною (деталі для закладки). З назви класу виходить призначення.

Робоча робить зусилля від різних навантажень (зовнішніх чинників, сили тяжіння). Конструктивна – працює під напругою у бетоні, для розподілу динамічного навантаження тощо. Розподільна – пов'язує арматуру каркаса (робочу). Монтажна забезпечує жорсткість каркасу з арматури. Закладні деталі необхідні для з'єднання різних частин арматури зварюванням.

Наступною ознакою є орієнтація у конструкції (подовжня, або поперечна). Далі йде ознака умов застосування (напружена або ненапружена арматура).

Класифікація може ділити арматуру на кшталт виробничого матеріалу (стрижнева, дротяна, канатна, вироби з арматури). Міцність арматури визначається класом (від А1 до А6). Для будівництва важливо враховувати різні параметри – межу плинності, розрахунковий опір, а також подовження при навантаженні на розрив.

Арматурний металопрокат може ділитися за іншими ознаками. За типом поверхні вона може бути гладкою та рифленою (вона міцніше зчепляється з бетоном). Розрахувати кількість необхідного арматурного матеріалу нескладно. Існують державні стандарти, де вказана вся класифікація та способи розрахунку для кожного типу арматури. Варто віддавати перевагу відомим виробникам, це гарантує, що виробництво ведеться за стандартами.
Також Вас можуть зацікавити
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Зв'яжіться з нами!
Для детальної консультації зателефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв'язку!