Відносини міцніші за метал!
Контакти:
044 501 77 27

093 170 18 46
Режим роботи:
Пн - Пт: 8:30 - 17:30
Сб: 9:00 - 14:00
066 515 00 73
068 738 24 04
Click to order

Секційна огорожа

3D паркан, огорожа, секційний паркан – це лише деякі назви виробів зі звареної сітки гіттер. Огородження використовується переважно як бар'єри з високим ступенем захисту, де немає необхідності приховувати від сторонніх огороджувану ділянку. Сітка зварена із сталевого прутка і має додаткові ребра жорсткості, що робить її досить міцною та зносостійкою. Виріб відноситься до бюджетної лінійки.

Ціни на секційний паркан:

Увага! Ціни на секційний паркан мінімальні. Актуальна вартість замовлення залежить від багатьох параметрів і буде розрахована менеджером під час оформлення замовлення.
Відповідність кольорів за кодом
Корисна інформація

Що таке секційна огорожа?

Це готові секції зі звареної решітки, що мають додаткові ребра жорсткості формою на зразок римської п'ять. На перший погляд, секційні паркани мають просту конструкцію, але звернемо увагу на деякі тонкощі виготовлення.

По-перше Низьковуглецевий сталевий дріт певної товщини, оцинковується гарячим або холодним методом, для формування захисного шару (гальванізація), що відповідно продовжує термін служби сітки та 3D паркану.
По-друге Електрозварювання пробігає по всій довжині дроту, так зване «каскадне зварювання», що гарантує високу якість швів, а також міцність та жорсткість конструкції секційного забору.

По-третє За допомогою гідравлічного формувача видавлюються ребра жорсткості. Наявність таких ребер робить забір стійким до поривів сильного вітру і покращує естетичний зовнішній вигляд.

І нарешті, виріб відправляється для фінішного покриття у камеру полімеризації, де відбувається фарбування готових зварних секцій. Порошкове захисне покриття секційного паркану стійке до вигоряння, перепадів температур та атмосферних явищ.

Сфера використання та переваги 3D паркану

У більшості випадків такі паркани можемо побачити на дитячих, спортивних майданчиках, у вигляді огорож автостоянок, стадіонів, шкіл, офісів та складських приміщень. Також можливе використання 3D сітки у приватному секторі та дачному кооперативі для огородження ділянок, рибних ставків, спорудження вольєрів та майданчиків для вигулу собак. До переваг забору з сітки гіттер можна сміливо віднести її практичність, універсальність та доступну вартість.

Крім цього сітка гіттер відрізняється такими характеристиками:

  • подвійний захист від корозії (гальванізація, полімеризація);
  • швидкий монтаж;
  • не потребує зміцнення поперечними, поздовжніми перекладинами;
  • не потребує догляду;
  • безпечна;
  • гармонійно поєднується з довкіллям;
  • термін служби – десятки років.
Надійність поряд з прозорістю роблять металевий паркан гіттер ідеальним огородженням для різних об'єктів.

Вигідно купити секційний паркан на сайті Dimaxtd

Наша компанія спеціалізується на продажу якісних матеріалів та здійснює як оптовий, так і роздрібний продаж металопрокату.

Dimaxtd є прямим дистриб'ютором від виробника, завдяки прямій співпраці з великими компаніями надаємо своїм клієнтам: низькі ціни, оптові та роздрібні поставки товару. Компанія працює у Києві та по Київській області.

Замовити за індивідуальними параметрами та купити секційний паркан можна на нашому сайті. Гарантуємо якісний сервіс та доступні ціни на секційний паркан. Також здійснюємо швидку доставку від компанії.
Також Вас можуть зацікавити
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Зв'яжіться з нами!
Для детальної консультації зателефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв'язку!