Відносини міцніші за метал!
Контакти:
044 501 77 27

093 170 18 46
Режим роботи:
Пн - Пт: 8:30 - 17:30
Сб: 9:00 - 14:00
066 515 00 73
068 738 24 04
Click to order

Комплектація та пакування металопрокату

У компанії "ДІМАКС" можна замовити упаковку та комплектацію продукції з металу для її якісного перевезення до місця призначення.

Раціональне та правильне пакування металопрокату знижує ризики механічних пошкоджень виробів під час їх транспортування та вивантаження на складах споживача. Ми здійснюємо повну підготовку виробів до відправлення та надаємо гарантію на отримання цілісного товару, повністю готового до розвантажувальних робіт та подальшого складування. Для труб та сортового металу використовується міцна стрейч-плівка, алюмінієві та нержавіючі листи відвантажуються на піддонах.

Наші спеціалісти з усією відповідальністю підходять до роботи та обробляють заявки навіть у тому випадку, якщо на момент замовлення необхідний товар відсутній на складах. Ми самі доукомплектовуємо партію металопрокату, що відвантажується, що виключає будь-які фінансові витрати з вашого боку!

З усіх питань, пов'язаних з упаковкою та комплектацією продукції з металу, звертайтесь до відділу збуту або безпосередньо до менеджерів нашої компанії.
Виробництво якісних металоконструкцій
Якісне різання металопрокату
Професійне згинання деталей
Доставка металопрокату по Києву та області