Відносини міцніші за метал!
Контакти:
044 501 77 27

093 170 18 46
Режим роботи:
Пн - Пт: 8:30 - 17:30
Сб: 9:00 - 14:00
066 515 00 73
068 738 24 04
Click to order

Квадрат металевий

Металевий квадрат, або як його ще називають, прокат квадратний, дуже затребуваний на ринку сортового металопрокату. Незамінний будівельний матеріал, що користується великою популярністю у всьому світі. А за своєю суттю це клас металопрокату, без внутрішньої порожньої області, тобто цілісний сталевий профіль квадратного перерізу 6-200 мм завтовшки.

Ціни на квадрат сталевий у Києві:

Увага! Ціни на квадрат сталевий за тонну або метр вказані мінімальні. Актуальна вартість замовлення залежить від багатьох параметрів і буде розрахована менеджером під час оформлення замовлення.
Корисна інформація

Відмінна особливість металевого квадрата

Геометрично правильна форма, і як наслідок, сталевий квадрат затребуваний у виробництві досить широкого спектру різноманітних виробів у різних галузях металургії, промисловості, будівництва та навіть архітектури. В область архітектури можна віднести всілякі ковані огорожі, декоративні в тому числі, паркан на будь-який смак, сходи, лавки, грати, облаштування скверів та парків лавами та огорожами, балкони та різноманітні високоміцні перекриття під час будівництва об'єктів. Квадратний металопрокат широко застосовується в таких сферах, як машинобудування та вагонобудування. Також виділимо виготовлення високоміцних деталей усіх мастей. І звичайно ж незамінний у залізничній промисловості та її організації, йдеться про високоміцні кріплення для шпал та рейок. Особливу роль грає у сфері верстатобудування, як важливий елемент у виготовленні різних деталей.
Квадрат металлический

Технологія виготовлення сталевого квадрата

Гаряча або холодна прокатка. Залежно від методу, квадрат має статус виробу звичайної точності або статус високоточного сталевого виробу. Якість сталі виготовлення залежить від довжини необхідного квадрата. При гарячій прокатці застосовують вуглецеву сталь ординарної якості, або леговану і низьколеговану сталі. Гарячекатаний квадрат поставляється квадратними прутками 1,5-6,5 метрів при розмірі сторони поперечного перерізу 6-200 мм. Квадрат змайстрований шляхом холодної прокатки має підвищену точність, і називають його «калібрований квадрат», ширина боку такого виробу 3-100 мм.

Одна з важливих переваг цього підвиду металопрокату – правильна геометрична структура виробу. І як результат, можна виділити такі переваги: оптимізація вільного простору на складі, легкість у транспортуванні та при завантажувально-розвантажувальних роботах, а також комфортна експлуатація квадатної арматури в промисловості та будівництві.

З питань придбання квадратного металевого прокату звертайтесь до спеціалізованих менеджерів нашої компанії, номери яких ви знайдете на головній сторінці сайту.
Також Вас можуть зацікавити
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Зв'яжіться з нами!
Для детальної консультації зателефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв'язку!