Відносини міцніші за метал!
Контакти:
044 501 77 27

093 170 18 46
Режим роботи:
Пн - Пт: 8:30 - 17:30
Сб: 9:00 - 14:00
066 515 00 73
068 738 24 04
Click to order

Катанка

Дріт катанка - цей сортовий металопрокат широко використовується у промисловості та будівництві і за своєю суттю це круглого перерізу дріт від 5,5 до 14 міліметрів у діаметрі. Технологія виготовлення – гаряча прокатка на спеціальному дротяному верстаті. При виготовленні катанки використовують вуглецеву сталь, тим самим наділяючи цей металопрокат такими властивостями як гнучкість, міцність та довговічність.

Ціни на катанку у Києві:

Увага! Ціни на дріт катанку за метр та тонну вказані мінімальні. Актуальна вартість замовлення залежить від багатьох параметрів і буде розрахована менеджером під час оформлення замовлення.
Корисна інформація

Де застосовується катанка

У металургійній індустрії виробництво дроту катанки користується підвищеним попитом. Цей підвид металопрокату застосовується до створення дроту всілякого призначення, зокрема, і зварювання. Також використовують при створенні дротів, електродів, канатів та тросів. Здебільшого для виготовлення використовують алюмінієву або мідну катанку. Часто такий дріт застосовують у системах електропостачання. Широко застосовується катанка й у лісовій промисловості, її використовують як скріплюючий елемент у формуванні автотранспорту чи вагонів. Також має великий попит при виробництві цвяхів, гвинтів і болтів. В організації залізобетонних виробів катанка служить найважливішим елементом по зміцненню всієї структури, тобто будівництво будь-якої залізобетонної конструкції не обходиться без даного класу металопрокату.
Катанка
Через такий широкий спектр застосування катанці пред'являються дуже високі вимоги щодо якості. Щоб якість катанки негативно не вплинула на роботу всієї виробничої системи, вона повинна відповідати високим показникам пластичності і бути добре деформованою. Власне дані показники і відіграють основну роль ступеня волочіння сталі. Тому на кожній фазі ведеться постійний контроль якості, все виробництво виробів ретельно контролюється та проходить відповідно до державного стандарту.

Метод виготовлення – гаряча прокатка та волочіння через спеціальні вали. Вали обжимають метал з різних сторін, поки заготовка не набуває необхідного розміру, таким чином, зі шматка металу формується дріт. Спосіб формування називають гарячим або гарячекатаним, це означає, що метал попередньо не нагрівається, а розжарюється вже при проходженні через вали. Потім отриманий дріт організовують у вигляді мотків і укладають у кільця для подальшого охолодження. Цей процес може йти двома шляхами: охолодження на повітрі, іншими словами, повітряний метод або метод прискореного охолодження, який у свою чергу може бути в одну або дві стадії. Для охолодження на повітрі знадобиться певний час, доки природним шляхом не буде нормалізовано температуру виробів. Концепція прискореного охолодження полягає в тому, що процес проходить у спеціальних вентиляторах, що охолоджують, не вимагаючи великих тимчасових витрат. Після катанка поміщається у бухти та вирушає на склад.

У нас можна купити катанку оптом та в роздріб з доставкою по всій території України.
Також Вас можуть зацікавити
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Зв'яжіться з нами!
Для детальної консультації зателефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв'язку!