Відносини міцніші за метал!
Контакти:
044 501 77 27

093 170 18 46
Режим роботи:
Пн - Пт: 8:30 - 17:30
Сб: 9:00 - 14:00
066 515 00 73
068 738 24 04
Click to order

Виготовлення металоконструкцій на замовлення

Компанія "ДІМАКС" спеціалізується на виготовленні металоконструкцій високої якості та за гарною ціною, та пропонує клієнтам як готову металопродукцію, так і вироби на замовлення. Наявність власного виробництва та цеху оснащеного сучасним обладнанням дозволяє нам виготовляти металоконструкції різного рівня складності в будь-яких необхідних масштабах.
Гарантована якість при виробництві металоконструкцій
Все виготовлення металоконструкцій на нашому виробництві повністю відповідає державним нормам та вимогам, що висуваються до металопродукції за Державними будівельними нормами та ДСТУ. Завдяки своїй виробничій базі ми можемо суттєво знизити собівартість металопрокату, що забезпечить значну економію коштів. Високий рівень професійної підготовки наших майстрів гарантує клієнту виробництво металоконструкцій бездоганної якості з відмінними технічними характеристиками та тривалим терміном експлуатації.
Будь-які обсяги конструкцій з металу
Ми співпрацюємо як з оптовими, так і роздрібними замовниками. Скориставшись нашими пропозиціями, ви зможете вибирати із широкого асортименту стандартних та специфічних типів продукції, а також розраховувати на раціональні терміни виготовлення металоконструкцій на замовлення різного рівня складності. Доступні ціни в поєднанні з доставкою та монтажем металевих конструкцій з будь-якого типу металу – ті переваги нашого підприємства, які забезпечують клієнту вигоду та зручність у покупці.

Головним пріоритетом нашої роботи виступає індивідуальний підхід до кожного покупця та підвищена увага до будь-якого замовлення. Ми завжди раді новим клієнтам та готові до тривалої спільної роботи з постійними замовниками. Цех з виготовлення металоконструкцій нашої компанії виготовляє широкий спектр стандартних виробів та з легкістю виготовляє неординарні типи металопродукції, що створюються за індивідуальним планом.

У нас ви знайдете чудові пропозиції для клієнтів та торгових мереж, а також привабливі умови співпраці та гнучку систему знижок для дилерів.
Якісна порізка металопрокату
Професійне згинання деталей
Правильна упаковка металопрокату
Доставка металопрокату по Києву та області