Відносини міцніші за метал!
Контакти:
044 501 77 27

093 170 18 46
Режим роботи:
Пн - Пт: 8:30 - 17:30
Сб: 9:00 - 14:00
066 515 00 73
068 738 24 04
Click to order

Круг сталевий

Сталевий круг це сортовий металопрокат у вигляді прутка з поперечним перетином у формі круга. Широко застосовується в машинобудівній галузі промисловості. Цей клас металопрокату незамінний у виробничій промисловості високоміцних конструкцій і деталей всіх варіацій для автомобілів і різних автоматів, сюди можна віднести пружини та ресори різного призначення, а також шайби різних діаметрів, всілякі заклепки та інші технічні вироби.

Ціни на сталевий круг в Києві:

Увага! Ціни на металевий круг вказані мінімальні. Актуальна вартість замовлення залежить від багатьох параметрів і буде розрахована менеджером під час оформлення замовлення.
Корисна інформація

Де застосовується металевий круг

У сфері будівництва сталевий пруток застосовують для армування залізобетону через високу міцність та зручність при організації зварювального процесу. Також активно застосовується у виробництві захисних, зміцнювальних та декоративних елементів балконів, сходів, огорож та для багатьох інших цілей, у тому числі, і для створення труб.

У промисловому виробництві цього класу металопрокату, виходячи з поставленої мети, використовують сталь різної класифікації. При використанні високолегованої сталі довжина виробів варіюється від одного до шести метрів, при застосуванні сталі легованої або якісної вуглецевої довжина виробу коригується від двох до шести метрів.
Круг стальной

Властивості сталевого круга

Сталевий кругляк із звичайної вуглецевої або низьколегованої сталі буде на виході завдовжки від двох до дванадцяти метрів. Коли йдеться про агресивне середовище, доцільно застосувати складнолеговану сталь при виробництві виробів круглого прокату. Ці вироби будуть мати опір корозії, чим набагато збільшать експлуатаційний термін. У певних випадках круг може оцинковуватися, зокрема, в системах заземлення.

Прокат круглий також класифікують за таким параметром, як точність виробу. Точність може бути високою, підвищеною та звичайною. За способом одержання може бути як гарячекатаним, так і холоднокатаним.

Проконсультуйтесь з менеджером для придбання сталевого прутка в роздріб або оптом за найкращою ціною у Києві та Київській області.
Також Вас можуть зацікавити
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Зв'яжіться з нами!
Для детальної консультації зателефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв'язку!