Відносини міцніші за метал!
Контакти:
044 501 77 27

093 170 18 46
Режим роботи:
Пн - Пт: 8:30 - 17:30
Сб: 9:00 - 14:00
066 515 00 73
068 738 24 04
Click to order

Гнуття металу

Компанія "ДІМАКС" надає широкий спектр допоміжних послуг з обробки металу та виконує професійне гнуття деталей різних конфігурацій та габаритів: металевої смуги, профільних та круглих труб, сталевих куточків. Наявність сучасного обладнання для проведення даного типу робіт дозволяє нам точно і без дефектів обробляти металеві елементи будь-якого формату: швелери, труби, смуги, куточки або квадрати.
Дотримання термінів та якості
Наші фахівці виконують послуги гнуття металу в найкоротші терміни. Всі роботи проводяться на високому рівні якості та у точній відповідності до вимог клієнта. Звертаючись до нас, ви можете поєднати гнуття металу з його покупкою. Це дозволить заощадити особистий час та отримати всі послуги в одній компанії.

Разом із виконаними роботами ви можете розраховувати на гарантію на всі різновиди металопрокату. За наявності питань щодо специфіки згинання металу достатньо звернутися до наших досвідчених консультантів, які в подробицях розкажуть про всі нюанси технологічного процесу та нададуть допомогу у складанні правильного плану робіт згідно з поставленими завданнями.
Виробництво якісних металоконструкцій
Якісне різання металопрокату
Правильна упаковка металопрокату
Доставка металопрокату по Києву та області