Відносини міцніші за метал!
Контакти:
044 501 77 27

093 170 18 46
Режим роботи:
Пн - Пт: 8:30 - 17:30
Сб: 9:00 - 14:00
066 515 00 73
068 738 24 04

Металевий швелер

Швелер – це міцний металевий профіль, у поперечному розрізі має П-подібний переріз. Саме складний переріз надає виробу міцність та стійкість до вигину та розтягуванню. Такі властивості швелера зробили його незамінним у будівництві. Сталеві балки з цього виду металопрокату є основою несучих конструкцій багатоповерхових споруд.

Ціни на швелер:

Увага! Ціни на металевий швелер вказані мінімальні. Актуальна вартість замовлення залежить від багатьох параметрів і буде розрахована менеджером під час оформлення замовлення.
Корисна інформація

Як виготовляють металевий швелер?

За способом виготовлення швелер ділять на гарячокатаний та гнутий. Відмінність полягає як у зовнішньому вигляді виробів, так і у їх характеристиці. Обидва види мають стінку (широку частину) і дві полиці (ребра жорсткості), що примикають до стінки. Гарячекатанний швелер набагато міцніший за гнутий, має гострі кути і велику масу. Гнутий має точні габаритні розміри, закруглені зовнішні кути, однакову товщину стінок, невелику вагу.

Гарячекатанний швелер виготовляють із гарячих сталевих заготовок, використовуючи сортові агрегати. Гнутий - виготовляють на профілегибочних верстатах.
Металлический швеллер
Основним матеріалом для виготовлення швелера є гарячекатана або холоднокатана сталь, сплав із чорних металів, а також алюміній. Найбільші навантаження витримують залізні вироби. Асортимент швелера досить різноманітний, характеризується різними розмірами по ширині і довжині, а також по типу полиць (рівнополочний або не рівнополочний). Вибір потрібного виробу здійснюється по відстані між полицями, а також по їх висоті. За затвердженими стандартами ширина швелера становить 32 - 115 мм, висота полиць 50 - 400 мм, довжина коливається від 2 до 12 м. Важливу роль відіграє товщина стінок швелера, яка найчастіше становить 2 - 15 мм. Часто виробники йдуть на зустріч замовникам, відступаючи від загальноприйнятих ГОСТів, змінюючи стандартні розміри.

Завдяки великій міцності і, водночас, малій вазі швелера, його застосування стало дуже поширеним у будівництві, машинобудуванні, вагонобудуванні, верстатобудуванні, а також у побуті. Сталевий швелер незамінний у спорудженні каркасних будівель, зміцненні вже існуючих старих конструкцій. Він є основним матеріалом у будівництві мостів. Швелери витримують вібраційні навантаження великих верстатів, тому без цього виробу не обходиться верстатобудування.

Для правильного вибору швелера в будь-якій сфері застосування необхідно провести точні інженерні розрахунки, завдяки яким будь-які споруди отримають міцність, а люди – безпеку.
Також Вас можуть зацікавити
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Переглянути ціни
Зв'яжіться з нами!
Для детальної консультації зателефонуйте нам або заповніть форму зворотного зв'язку!