Відносини міцніші за метал!
Контакти:
044 501 77 27

093 170 18 46
Режим роботи:
Пн - Пт: 8:30 - 17:30
Сб: 9:00 - 14:00
066 515 00 73
068 738 24 04

Куточок сталевий - класифікація та призначення

Найрізноманітніші види конструкцій з металу є добре відомими в найрізноманітніших сферах життєдіяльності людей уже протягом тривалого часу.
Більшість конструкцій з металу мають такі складові: прутки, балки, а також кутики.

Призначення сталевого кутика

Такий вид виробу металопрокату застосовують у широкому сегменті будівельної діяльності, особливо для зведення найрізноманітніших видів споруд, де він слугує незамінним помічником у створенні каркаса, а також ідеально рівних кутів. Завдяки зручній формі сталевої кутової продукції стає можливим і доступним створення величезної кількості найрізноманітніших конструкцій.

Класифікація сталевого кутика

За видом перерізу виділяють дві групи сталевих кутиків: рівнополичні кутики та нерівнополичні кутики (по-іншому їх також називають різнополичними). У ширині полиці допускається наявність деяких варіантів – переважно від 20 до 200 мм. Товщина таких виробів не повинна перевищувати 16 мм.

Безпосереднє виготовлення металевих кутиків здійснюється одним із двох методів:

  • гарячекатаний прокат металевого блюма;
  • проведення згинання холоднокатаного або гарячекатаного металевого листа на спеціально призначених для цього профілезгинальних верстатах.

Застосування другого виду сталевих кутиків допустиме для створення абсолютно всіх видів конструкцій. Також сталевий кут прийнято розділяти за точністю: виділяють А і В класи. Клас А передбачає високу точність, а В – середню або звичайну точність. Загалом, щоб визначити вид металевого кутика, необхідно враховувати такі параметри: сорт металопрокату, спосіб його виробництва, точність, а також загальну довжину виробу.

У будь-якому випадку необхідно здійснити певні розрахунки з метою визначення кінцевої ціни товару. Для цього знадобляться вихідні дані, а саме: товщина стінки, довжина полиці та довжина кутика, які потрібно правильно співвіднести з даними, що містяться в таблиці ваг рівнополичних кутиків. Далі буде отримано показник маси виробу в кількості 1 штуки. Після цього необхідно провести множення цього показника на загальну необхідну кількість виробів. У підсумку стане відомою загальна вага всіх виробів.

З метою спрощення проведення розрахунків часто пропонується спеціальний калькулятор. Для отримання повної інформації про загальну масу та необхідну суму коштів слід внести всі необхідні для цього показники.

Навіть у випадках, коли початкова ціна товару в багатьох компаніях може бути схожою, майже однаковою, часто після завершення розрахунку виходять показники з дуже великою різницею. Тут мають значний вплив додаткові дані, а саме: знижки, акції, доставка, розвантаження, підйом. Зазвичай такі показники також враховуються в калькуляторі, призначеному спеціально для здійснення таких розрахунків.